Przestrzeń, stół i krzesła
Tomek14.12.2020

Polecane: Fotowoltaika Milicz

Mówią, że przestrzeń to stół, a krzesła to krzesła. Ekran jest oknem, a światło jest światłem. Garden Simplicity to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozostać w domu i nie zakłócać wystroju pomieszczenia. Składa się z drewnianej podłogi z desek, warstwy folii z tworzywa sztucznego, paska tkaniny stanowiącej granicę między salonem a kuchnią, a wtedy nic nie zakłóca estetyki pomieszczenia.

Jeśli chodzi o wystrój wnętrz w stylu Hampton, nie ma czegoś takiego jak czarno-biały obraz. Musimy pamiętać, że kolorystyka mebli jest ważniejsza niż ich walory estetyczne. Dlatego w tym artykule skupimy się na kolorach, które definiują kolorystykę stylu Hampton: jasne, żywe kolory (nie mylić z bielą i pastelami), aby zachować intensywność koloru, powinniśmy je stosować tam, gdzie możemy .

W takim wnętrzu bardzo ważne jest również odpowiednie dopasowanie zasłon, inaczej efekt będzie niezręczny i nieprzyjemny. Powinniśmy stosować ozdobne firanki kontrastujące z kolorystyką mebli oraz zasłony, które podkreślają elementy wystroju (bo biało-pomarańczowy krawat jest trochę za mocny).

Kolory w stylu Hampton również powinny być utrzymane w jasnej tonacji, najlepiej kremowej lub beżowej, najlepiej pastelowej. Krótko mówiąc, przy wyborze zasłon powinniśmy postawić na minimalizm i podkreślić wizualny element zmiany (np. Nowe zasłony, falbanki, koraliki i listki pod tapetą).

Przy montażu ściennym musimy pamiętać o ciągłości i usuwaniu odpadów. Nie możemy pozwolić, aby tapeta pokryła całą ścianę, dlatego musimy upewnić się, że każdy panel jest wolny od unoszących się zanieczyszczeń i brudu. Tynk powinien pokrywać większość powierzchni, nawet jeśli jest to surowy beton. Można myć w zmywarce? Czek.

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz w stylu Hampton, nie ma czegoś takiego jak pusta ściana. Musimy pamiętać, że ściany otaczające kuchnię i łazienkę to nie puste przestrzenie, ale salon i przedpokój, dlatego zawsze musimy mieć ściany nieco szersze niż podłoga. Sufit powinien znajdować się nieco wyżej niż podłoga, aby podczas medytacji przestrzeń nie była ciasna i wyjątkowo niewygodna.

W domu dobrze jest zainstalować instalację wodno-kanalizacyjną, ponieważ brak ściany ułatwia utrzymanie niezbędnych funkcji domu, takich jak kuchnia czy łazienka.

Warto też zainstalować klimatyzację, gdyż brak takiego miejsca do wypoczynku po pracy sprawia, że ​​kuchnia jest idealnym miejscem do spędzania czasu.

Dobrze jest wybrać kawałek ziemi, na którym możemy umieścić ozdoby lub dekoracje kwiatowe. Najlepiej wybrać taki kawałek ziemi, do którego nie jest trudno dotrzeć, bo jeśli zdecydujemy się na remont kuchni, to będzie trudno, jeśli nie niemożliwe, znaleźć na targowisku coś pasującego do stylu Hampton .

Decydując się na remont kuchni musimy pamiętać o konserwacji. Kuchnia musi być w dobrym stanie, bo jeśli jest w złym stanie, trudno będzie nam zachować styl Hampton, który wymaga wysokiego standardu higieny. Prawdą jest, że styl Hampton nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, poza wypełnieniem pustek spowodowanych wyeliminowaniem przypadkowości w kuchni.

W stylu Hampton każdy możliwy szczegół jest ważny i nic nie jest zbyt drobne. Kuchnia to nie tylko miejsce do przyrządzania posiłków, ale także miejsce, w którym posiłek należy zjeść, a nie wyrzucić. Kuchnia ma być miejscem, w którym przygotowuje się, zjada i wyrzuca posiłek.

Kuchnia w stylu Hampton nie jest pustą ścianą, ale salonem i salonem, dlatego warto zwrócić uwagę na sposób ułożenia ścian. Ściany otaczają kuchnię, która z kolei jest salonem, więc w kuchni nie ma miejsca na przypadkowość. Najlepszym rozwiązaniem jest takie ułożenie ścian, aby pożywienie można było łatwo znaleźć, a nie w labiryncie wąskich korytarzy, które prowadzą donikąd. Lepiej jest używać koloru, tekstur, które widzi oko, i tekstur, których oko nie lubi. Ciekawym rozwiązaniem są płytki Haberdasheri. W elegancki sposób zastosowano je na ścianach kuchni, dając przytulny i przyciągający wzrok efekt. Faktura podłogi nadaje kuchni oryginalny, niepowtarzalny charakter, dlatego często znajduje zastosowanie w kuchniach.

CZAS PRZEKIEROWAĆ OBOWIĄZKI DZIECI! W stylu Hamptona dzieci są panami domu, a rodzice są jego sługami. To sprawia, że ​​kuchnia jest dla nich idealnym miejscem do spędzania czasu, ponieważ w domu nie ma nikogo oprócz dziecka i jego mamy

Polecane: Wejdź tu

Polecane: Spis stron

Tagi: wnętrza 2021